Previous
Next
Previous
Next
تزریق بوتاکس در بخش فوقانی صورت
به منظور کاهش چین های افقی پیشانی، مهار عضلات اخم کننده و بهبود خطوط پنجه کلاغی دور چشم انجام می شود.
فول فیس کانتورینگ، زیگما لیفت
تزریق فیلر به منظور جبران حجم های ازدست رفته، طراوت و شادابی آن و در صورت نیاز لیفت موثر صورت را در پی خواهد داشت.بدین منظور از مرغوبترین فیلرها و دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان استفاده خواهد شد.
تزریق فیلر
در نواحی متعددی مانند لب، گونه، شقیقه،ماریانت لاین(خط غم)، زیر چشم، زاویه سازی فک، چانه، پشت دستها و ... انجام پذیر است.
بوتاکس عضله مستر (عضله جونده)
افزایش حجم این عضله به دلایل مختلف در بخش تحتانی صورت سبب پهن تر شدن و کاهش ظرافت صورت خصوصا در خانم ها خواهد بود.بوتاکس به منظور کاهش حجم موثر این عضله انجام می شود.
بوتاکس پلاتیسما
به منظور کاهش عمق خطوط افقی گردن و بهبود بندل های این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد.
بوتاکس لبخند لثه ای
در افرادی که در هنگام خندیدن بخشی از لثه فوقانی رویت می شود، انجام می پذیرد که منجر به افزایش جذابیت چهره و لبخند فرد می شود.
نانو آر اف فرکشنال ترمیا
در این روش از دو تکنولوژی آراف و ابلیژن بطور همزمان استفاده می شود و مورد تایید FDA میباشد.جوانسازی موثر،بهبود کیفیت و قوام پوست،روشن تر شدن رنگ پوست،بستن منافذ باز پوست،کنترل آکنه فعال،بهبود اسکارهای آکنه،کاهش لک های پوستی و... نتیجه یک دوره درمان می باشد.همچنین به دلیل قابلیت نانو بلفاروپلاستی سبب لیفت مختصر در پلک فوقانی و جوانسازی قاب چشم ها خواهد شد.
هایفوتراپی
عبارت است از امواج اولتراسوند که در لایه های هدف متمرکز و کانونی می شود و سبب لیفت و جوانسازی موثر در بخش های زاویه فک، گونه و تا حدی بالا رفتن ابروها را موجب می شود. تکنولوژی بکار رفته در آن FDA Approve (مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا) می باشد.
بوتاکس میگرن
این تزریق به منظور کنترل و کاهش دفعات ابتلا به سردردهای میگرنی انجام می شود.
"PRF" ، "PRP" و پکیج های کنترل ریزش و رویش مجدد مو
این روش امروزه بدلیل مقرون بصرفه بودن و موثر بودن نتیجه درمان بسیار مورد توجه است.بدین منظور از کیت استاندارد و مجوزدار در تهیه PRP استفاده می شود و مقدار مشخصی خون از فرد گرفته شده و طی عملیاتی پلاکت ها که محتوی (IGF,PDGF,EGF,TFG) می باشند، از گلبول های قرمز خون جدا می شوند و بسته به هدف درمان در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.
میکرونیدلینگ
این دستگاه ساخت کمپانی Med Derm آلمان و دارای گواهی FDA می باشد. موثر در جوانسازی پوست دست،صورت،بدن، ترمیم اسکار و استریا،بستن منافذ باز پوست،رفع چروکهای سطحی،تحریک رویش مو و ... خواهد بود.
اسکین بوسترها (پروفایلو،جالپرو و ...)
به منظور آبرسانی عمقی پوست، افزایش شفافیت و قوام پوست و کلاژن سازی موثر انجام می شود.
خدمات تخصصی فشیال (تالگو فرانسه)
لیزر موهای زائد
جوانسازی دست ها